Хвороби з зон тіла.

  • Всі хвороби діляться по зонах тіла:
  • • 1. Хвороби та занепокоєння, що знаходяться в підставі куприка - хребет, ноги, ступні, загалом усі кістки, зв'язки та хрящі. А також пряма та товста кишки.

    Якщо Людина втрачає гарний зв'язок із Землею та фізичним світом, через страхи та зневажливе ставлення до свого фізичного тіла, до природи, до тварин, до рослин, то виникають проблеми в цій зоні.
  • • 2. Хвороби та проблеми, виявлені в тазовій ділянці, а також проблеми з усіма рідинами в організмі – зовнішні статеві органи, внутрішні статеві органи, сечовий міхур, нирки, надниркові залози, простата, кровоносна система, селезінка, лімфатична система.

    Друга зона дає збої, якщо людина:
    - займається не тим, чим варто було б;
    - переважно займається руйнівною діяльністю, а не творчою;
    - якщо негативно ставиться до протилежної статі;
    - Якщо мало перебуває на свіжому повітрі, мало вживає свіжої рослинної їжі, використовує багато хімії в побуті та для організму, палить, п'є, і що дуже важливо – лається матом.
  • • 3. Проблеми та хвороби, пов'язані з областю живота та діафрагмою – тонкий кишечник, дванадцятипала кишка, апендикс, печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, діафрагма тощо. - Жовчний міхур - накопичення жовчі - внутрішні "жовчні" емоції щодо інших людей.
    Приблизно так:
    - Шлунок - фактично первинна обробка їжі - перша реакція щодо інформації, що надходить з навколишнього світу - психоз, "не хочу, не буду", "нехай пішов ти", "ось виродки", агресія тощо.
    У цілому нині - короткочасні швидкі реакцію щось.
    - Тонкий кишечник - вторинне перетравлення та засвоєння їжі - довгострокові внутрішні "дебати" Людини щодо навколишньої реальності, і як правило це: образи, бажання повернути минуле, заперечення того, що сталося.
    - Підшлункова залоза – участь у перетравленні жирів – реакція Людини на чужі проблеми, "підливання олії у вогонь".
    -
    Печінка - хімічна лабораторія зі знешкодження отрут, токсинів і всього зайвого і непотрібного - не здатність проводити аналіз того, що відбувається і своїх емоцій, не здатність заспокоюватися і розслаблятися, не здатність виділяти хороше з поганого, не здатність відпускати і прощати.
  • - Надмірна вага - захисна психоемоційна реакція Людини на навколишній світ, яка явно не влаштовує. "Міняти я нічого не хочу, але те, що відбувається, мене ранить". Боязнь робити самостійні кроки, страх відповідальності, бажання жити у своєму "панцирі" і не стикатися з будь-якими проблемами. Втеча від труднощів.
    - Захворювання шкіри - роздратування на навколишній світ, щось чи хтось дуже не подобається, фактично "бешкетує своєю присутністю".
  • • 4. Хвороби, пов'язані з серцем, легень, молочних залоз у жінок.
    - Справи серцеві – розчарування, страждання, туга, почуття провини, ненависть, не бажання любити знову, страх перед душевним болем.
    - Дихання – небажання жити, відсутність інтересу до життя, до своєї діяльності.
    - Молочні залози – жадібність на Любов.
  • • 5. Проблеми та хвороби, пов'язані з нижньою частиною голови та шиєю.
    - Гортань – не бажання говорити, спілкуватися, говорити правду.
    - Трахея та стравохід – не здатність розрізняти необхідність та надмірності.
    - Ніс і носоглотка - не прийняття реальності, гальмування на минулому, на спогадах.
    - Щитовидна залоза – небажання змінюватись і працювати над собою.
  • • 6. Захворювання, пов'язані із верхньою частиною голови.
    - Вуха – роздратування на чутне, "Мені набридло це слухати".
    - Очі - не подобається щось, що Людина постійно бачить, і мабуть змінити не може.
    - Мозок – бажання не брати участь у процесі життєдіяльності, бажання не думати, бажання не напружувати мізки.
    - Епіфіз - не визнання у собі божественного початку.