Молодість не може тривати вічно, але в наших силах продовжити своє активне життя! Після 35 років починає знижуватися функція яєчників, що неминуче позначається на стані органів та тканин: шкіра поступово втрачає пружність, з'являються зморшки та пігментні плями; відбуваються зміни у роботі нервової системи: занепокоєння, перепади настрою та погіршення сну; порушується кровообіг, менструальний цикл, виявляються симптоми остеопорозу або захворювань серцево-судинної системи.
Для корекції гормональних змін часто застосовується замісна гормональна терапія (ЗГТ), яка, на жаль, при тривалому застосуванні призводить до негативних наслідків організму.
Альтернативою ЗГТ є використання фітоестрогенів, які мають гормоноподібну дію, і при цьому, науково доведено, не мають негативних побічних ефектів.
Фітоестрогени – це природні речовини, що входять до складу рослин, які завдяки своїй структурі можуть викликати естрогенний та (або) антиестрогенний ефект залежно від кількості естрогенів (жіночих гормонів), що містяться в крові.
Високі концентрації фітоестрогенів містять бобові, особливо соя, цілісні зерна пшениці, насіння льону, овес, рис, люцерна, сочевиця, циміцифуга. Найпочесніше місце серед фітоестрогенів займають ізофлавони – речовини, які мають гормоноподібну (естрогенну) дію. При цьому ізофлавони здатні як нормалізувати гормональне тло, так і загальмувати розвиток пухлин.
Дія ізофлавонів на жіночий організм:
На рівні шкіри – уповільнюють руйнування колагенових волокон та знижують рівень втрати води, повертаючи його до показників, характерних для нормальної шкіри. Надають зміцнюючу дію на шкіру.
Мають антиоксидантні властивості, пов'язують вільні радикали, уповільнюючи старіння.
Знижують ризик розвитку онкологічних захворювань жіночих органів та товстого кишечника.
Знижують рівень холестерину, перешкоджають розвитку серцево-судинних захворювань,
Допомагають боротися з атеросклеротичними бляшками та формуванням тромбів.
Полегшують симптоми менопаузи (припливи, дратівливість, мігрені, спонтанне потовиділення, безсоння), знижують частоту менопаузальних припливів на 45%.
Сприяють зниженню артеріального тиску.
Сприяють збереженню кальцію в організмі, захищають від втрати кісткової тканини, знижують ризик розвитку остеопорозу, попереджаючи витончення та ламкість кісток.
Нормалізують менструальний цикл.
регулюють рівень гормонів; продовжують активність функцій яєчників.
Збільшують тривалість менструального циклу, таким чином, відсуваючи настання менопаузи.
Поліпшують загальне самопочуття та настрій.
Оскільки рівень жіночих гормонів у крові починає знижуватися вже з 30 років, ізофлавони необхідно почати приймати не лише тоді, коли нагрянув клімакс, а й профілактично з 40-ка, а то й 35-років, не чекаючи симптомів клімаксу. Тим самим можна суттєво продовжити свою молодість. Доведено омолоджуючу дію та збереження краси при регулярному застосуванні.
Соя та соєві продукти входять до щоденного раціону харчування японців з давніх часів. У цьому, як вони вважають, один із секретів їхнього довголіття. При цьому важливо відзначити, що клімакс у японок протікає взагалі безсимптомно, що пояснюється вживанням великої кількості продуктів із сої.
Ізофлавони особливо багаті зародкові частини сої, саме вони використовуються для виробництва даного продукту.
Ізофлавони сої – турбота про здоров'я та красу жінок!
Застосування: по 1 капсулі на день в той самий час.
Склад: екстракт зародків соєвих бобів, рисове висівки ферментований продукт (ГАМК-містять), рисове масло, сафлорове масло, желатин, гліцерин, складний ефір гліцерину та жирної кислоти, бджолиний віск. Виробник Seedcoms, Окінава.
Мітки: Ізофлавони сої, жіноче здоров'я, краса та здоров'я, клімакс, японські вітаміни, товари з Японії, японські вітаміни КиївЯпонські вітаміни Україна